Partneři

Spolupracujeme s našimi partnery


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partneři

Hlavními partnery našeho klubu jsou:

Kappa
V 70. letech začala vyrábět unisex styly, v 80. letech se stala synonymem sportu, díky spolupráci s americkým atletickým týmem, v 90. letech se stala známou díky dresům pro světoznámé fotbalové týmy.

Je to značka, která se zaměřuje na sortiment pro sportovní účely: fotbal, tenis, rugby, hokej, lyžování, jóga, cyklistika, fitness, plavání a jiné
Nabízí široký sortiment: trika, šortky, mikiny, košile, teplákové soupravy, bundy, obuv a doplňky jako jsou ponožky, tašky, kšiltovky, míče, kopačky, batohy atd.

Roben di Kappa
V této značce můžete najít módní oblečení vysoké kvality pro volný čas a golf, které podléhá světovým módním trendům

Díky spojení speciálních funkčních materiálů a italských špičkových designérů, si Kappa a Robe Di Kappa v poslední době našla na trhu významné místo u sportovců, ale i široké veřejnosti. Team designérů pečlivě vybírá materiály, které Vám budou nejen příjemné,ale i velmi pohodlné.
Internetové stránky: www.kappa-sport.cz

Burza cenných papírů Praha
Burza cenných papírů Praha je největším a nejstarším organizátorem trhu s cennými papíry v České republice. Je založena na členském principu, což znamená, že přístup do burzovního systému a právo obchodovat mají pouze licencovaní obchodníci s cennými papíry, kteří jsou zároveň členy burzy. Pražská burza si získala pozici respektovaného a stabilního trhu. Je členem Federace evropských burz (FESE) a americká komise pro cenné papíry jí udělila statut tzv. „Designated Offshore Market", tedy trhu bezpečného pro americké investory. Trvalému zájmu se pražská burza těší jak mezi domácími, tak i mezi zahraničními investory.

Výsledky burzovních obchodů a další informace jsou zveřejňovány na internetových stránkách www.pse.cz , dále jsou šířeny prostřednictvím informačních agentur nebo médií.

SwimmingAndrea
SwimmingAndrea je dlouhodobý projekt, který působí na poli vzdělávání dětí. Dětem poskytujeme kreativní multikulturní zkušenost, která rozvíjí sportovní, ale i sociální dovednosti. Ve výuce je kladen důraz na harmonický fyzický i psychický rozvoj.
www.swimmingandrea.com

PLAC Test
PLAC Test je jediným testem schopným identifikovat skryté riziko infarktu myokardu a ischemické cévní mozkové příhody.
www.plactest.cz

QED SYSTEMS a.s.
Společnost QED SYSTEMS a.s. poskytuje svým klientům služby v oblasti rozvoje lidských zdrojů, vzdělávání, managementu a strategického rozhodování. Aktivně sledujeme nové vědecké poznatky, technologie a trendy a na nich pak stavíme naše postupy a produkty. Vyvinuli jsme například metodu Sociomapování, která je unikátní nejen na českém trhu. Našim klientům nabízíme celou řadu služeb, jako vzdělávání, průzkumy spokojenosti, průzkumy trhu a řadu dalších.
www.qedgroup.cz

GYMUNO s.r.o.
GYMUNO, spol. s r.o. je nestátní zdravotnické zařízení, které působí na zdravotnickém trhu od roku 2008. Toto centrum specializované lékařské péče nabízí komplexní služby v následujících oborech:

• Gynekologie - porodnictví
• Urogynekologie a chirurgie pánevního dna
• Neurologie včetně vyšetření EEG a EMG metod
• Fyzioterapie - rehabilitace
• Sonografie - zobrazovací metody
• Neurochirurgie

Jednotlivé obory jsou zastoupeny lékaři, kteří disponují nejvyšším lékařským vzděláním v daných oborech a mají přímou návaznost na přední pražské kliniky.

Pacient je komplexně vyšetřen včetně laboratorních odběrů a v případě, že je indikována nemocniční péče, je pacientovi zajištěno přímé objednání do příslušné nemocnice.
www.gymuno.cz

Premium RB CLUB
Exkluzivní výhody s vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank.
www.premiumrbclub.cz

 

 

Dynamo Branding & design
Jsme specializovaná firma na branding, corporate identity design a vizuální prezentaci. Máme dlouholeté zkušenosti, ověřenou metodologii a kreativní tým. Navrhujeme jedinečný design. Náš design prodává!
www.dynamodesign.cz